1. RC Slovan Bratislava

22.5.2013 Slovan majstrom SR!

V predposlednom kole Majstrovstiev Slovenska v rugby 7s - Memoriál Tonyho Puverle, si Slovan s predstihom zabezpečil titul. Na tróne tak vystrieda minuloročného víťaza RK Bratislava. viac

16.5.2013 Slovan - Petrovice 31:29 (17:10)

Heuréka, všem přátelům belasích a šišatého míče. Konečně štěstí pokálelo hrstku bojujících slovanistů, kteří se snažili zvrátit nepřízeň osudu v 13. kole I. české ragbyové ligy 12.5.2013 v Čunove v Bratislavě proti hráčům RC Petrovice. Utkání skončilo opravdu vydřeným vítězstvím domácích v poměru 31 : 29 s poločasem 17 : 10. viac

6.5.2013 Dochádzka mužov za apríl

Dochádzka mužov za mesiac apríl. viac

5.5.2013 Vyhodnotenie klubového týždňa

Na začiatok dáme dobré správy a to konkrétne z tímu žien slovana.Túto sobotu naše dámy obsadili prvé miesto na priatelskom turnaji v Kremse nad Dunajom. Podla slov trénera ženstva Dana Puhu, naše hráčky odohrali výborný turnaj a každá jedna si zaslúži veľkú pochvalu. Čo je potešujúce pred blížiacimi sa ME, ktoré sa odohrajú 25-26, Mája v Bratislave. viac

24.4.2013 Upravený program Jar 2013

V sekcii Program nájdete upravené termíny našich družstiev. viac

23.4.2013 Belasé vo Viedni druhé

V sobotu 20. apríla sa odohralo na ihrisku RC Donau Viedeň , dalšie turnajové kolo rakúskej bundesligy 7s žien. viac

23.4.2013 Zlin - Slovan 30:22 (8:10)

V pořadí již 10. kolo I. ragbyové ligy tentokrát hráči RC Slovanu Bratislava zavítali do Zlína, kde v loňském roce odehráli velmi dobrá utkání. Odhodlání v pokračování zanechaného dobrého dojmu bylo obrovské. Bohužel však štěstěna odvrátila svoji tvář a smůla se belasím lepila na paty. Utkání skončilo 30 : 22 s poločasovým výsledkem 8 ku 10 ve prospěch hráčů Slovanu. Přitom se nedá říci, že se jednalo o poklidné tempo, či snad o herní převahu domácích hráčů. Zcela jednoznačně to bylo vyrovnané utkání, kdy měli domácí mírně navrch, snad jen díky oné kapince štěstí, která chyběla hostím při dokončování slibných akcí. Hosté přijeli opět v plném počtu včetně 7 náhradníků, což je vždy dobrý počinek dobrého utkání. viac