Jste zde: Domácí stránka |
1.Rugby Club Slovan Bratislava > Výchází časopis RAGBY

Výchází časopis RAGBY

10.9.2007 Ve středu první číslo v češtině

Výchází časopis RAGBY

Ve středu 12.10.2007 vychází u našich západních sousedů prvné číslo časopisu RAGBY.Myslíme si že tento občasník pomůže k propagaci ragby i u nás na Slovensku a přinášíme celý text prohlášení redakce RAGBY.

Vážení čtenáři,

V pondělí 10. září se vám dostane do ruky první vydání nového časopisu o našem krásném sportu. Vznik tohoto media nebyl jednoduchý, přesto díky vynikající nabídce firmy RB Press se podařilo dát dohromady koncept, který by mohl výraznou měrou pomoci k větší propagaci ragby v České republice.

Společnost RB Press podporuje menší sporty , které nemají dostatek finančních prostředků na větší medializaci svých soutěží. Sporty jako florbal nebo futsal si vytvořily během pár měsíců poměrně slušné postavení mezi českou veřejností.

Časopis Ragby se bude skládat ze dvou částí, v první polovině v tak zvané komerční části se čtenáři přečtou mnoho zajímavých informací a článků z reálného života. Druhá polovina bude věnována pouze ragby.

Úvodní číslo jsem se rozhodli vydat k nastávajícímu Světovému poháru 2007 ve Francii, které bude dozajista sportovní událostí tohoto roku. V dalších vydáních se pak chceme věnovat především české ragbyové scéně, která prochází velkou obměnou, nebudou ale chybět i zahraniční příspěvky přímo od dopisovatelů webu scrum.com, kteří přislíbili zdarma spoluúčast na tomto projektu.

Redakce je složena z pěti zapálených přispěvatelů a dvou vynikajících fotografů, kterým přirostlo ragby k srdci. Takže se máte určitě na co těšit, do konce roku 2007 by měly vyjít ještě dvě čísla, tak nám držte palce ať nám premiéra časopisu Ragby vyjde.

Vaše redakce časopisu RAGBY

Výhlášení a foto převzato z www.rugby.cz

Časopis RAGBY nekoupíte u novinových stáncích,ale můžete si ho objednat přes 1.RC Slovan Bratislava. Email: tony.puverle@seznam.cz tel. 0903 289 195