Jste zde: Domácí stránka |
1.Rugby Club Slovan Bratislava > Slovenská reprezentace jede na Kypr hrát o postup do 3C skupiny

Slovenská reprezentace jede na Kypr hrát o postup do 3C skupiny

23.10.2007

Slovenská reprezentace jede na Kypr hrát o postup do 3C skupiny

Příští týden odletí slovenská reprezentace na turnaj 3D skupiny na Kypr a manažer slovenské reprezentace Martin Dosoudil k tomu uvádí následující zajímavé informace.


Odlet 24 hráčů, maséra Honzy Veselého a prezidenta SRU Marka Kačmára je v pondělí 29.10.2007 ve 23 hodin z Vídně. Hráči působící v moravských klubech pojedou na letiště vlakem EC Sobieski z Varšavy, který zastavuje v Ostravě v 16.20, Přerově v 17.10, Otrokovicích v 17.30 a ve Vídni bude v 19.30. Hráči ze Slovenska přijedou tranzitem přímo na letiště ve Vídni. Po příletu do Larnaky je čeká asi 2 hodinový přesun na západ ostrova do města Pafos jenž je na seznamu UNESCO, kde na ně bude čekat již trenér Pavel Lištván s manažerem Martinem Dosoudilem. Oba dva totiž na Kypr letí s předstihem, aby shlédli první zápas turnaje mezi domácím Kyprem a Azerbajdžabem. Ubytování je zajištěno asi 7 km severně od města na pobřeží v hotelu Cynthiana Beach. Kypr hlásí teploty vzduchu mezi 24°až 27°C a vody 25°C.

Zápasy se budou hrát na stadionech s kapacitou až 16 tisíc diváků, kde nastupuje také fotbalová reprezentace. Připomenu jen, že Kyperská ragbyová unie těží z toho, že je bývalou britskou kolonií a má hráče s předky působících na britských ostrovech a také z přítomnosti zahraničních hráčů, kteří slouží svoji vojenskou misi právě zde. Například při zápase Kypr - Řecko bylo přítomno na 3 tisíce diváků. Hrozivou soupisku už zveřejnil favorit turnaje Kypr, který povolal posily z celé Evropy. Více najdete ZDE!!!

Konečná moninace SR:

Pilíři: Puverle Antonín (RC Slovan Bratislava), Bolla Peter (RC Slovan Bratislava), Hankovski Ondřej (Sokol Mariánské Hory), Stoklásek Jaroslav (RC Zlín)

Mlynáři: Ondroušek Viktor (RC Jimi Vyškov), Majovský Martin (RC Slovan Bratislava)

II. řada: Murár Štefan (RC Havířov), Januš Richard (RC Lokomotiva Olomouc), Kurka Tomáš ((RC Lokomotiva Olomouc)

III. řada: Pfeifer Jan (RC Tatra Smíchov), Benčík Ondřej (RC Havířov), Beladič Rastislav (RC Slovan Bratislava), Kovacs Patrik (RC Havířov), Mandičák Jan (RK Petrovice), Martin Mihálik (RC Slovan Bratislava)

Mlýnová spojka: Poledna Patrik (RC Lokomotiva Olomouc)

Útoková spojka: Kučera Michal (RC Lokomotiva Olomouc), Nosko Roman (RC Slovan Bratislava)

Tříčtvrtky: Kozubík Pavel (RC Havířov), Klokner Jan (Sokol Mariánské Hory)

Křídla: Mana Marcel (Lokomotiva Olomouc), Čmiel Martin (RC Havířov), Puha Daniel (RC Slovan Bratislava)

Zadák: Kozubík Petr (RC Havířov)

Realizační tým:

Pavel Lištván - trenér

Martin Dosoudil - as. trenéra

Jan Veselý - masér

President SRU: Marek Kačmár