1.Rugby Club Slovan Bratislava > Slovan - Ostrava očami trénera

Slovan - Ostrava očami trénera

26.4.2011

V pořadí 8. kolo I. ligy KB, proběhlo dne 24.4.2011, na hřišti RC Bystrc. Vedení RC Bystrc po dohodě s vedením Slovanu Bratislava, poskytlo hřiště, jako domácímu týmu Slovanu Bratislava a RC Mariánské hory byli jako hosté. Na hřišti RC Slovanu Bratislava jsou totiž cateringové stany, pro návštěvníky hokejového mistrovství světa. Proto jsou kluci nuceni hrát svá utkání, po dobu MS, mimo Bratislavu. Díky vedení klubu RC Bystrc, za jejich vstřícný postoj.

Utkání skončilo výsledkem 7 : 27 z pohledu domácích s poločasem 7 : 22. Tentokrát bych se chtěl omezit opravdu jen, na krátké hodnocení utkání – VÝTEČNÉ. Opravdu, kluci zahráli skvělé ragbíčko. Obranné fáze zvládali velmi dobře a využívali každou možnost k útoku. Nelze nepoukázat na fakt, že téměř celý druhý poločas odehráli ve 13ti hráčích. Za debaty s rozhodčím, byli dva hráči vykázáni z hřiště, červenou kartou. Další, neméně důležitý moment byl, že Slovan přijel s 10 hráči základní sestavy a do hry naskočili junioři a hráči, kteří hráli první utkání 15kového ragby. Jinými slovy, kluci do toho dali kus srdce. A já jim chci touto cestou poděkovat za skvělou hru a pogratulovat za perfektní výkon. I prohrát se dá se ctí a to byl bezezbytku, tento případ.