1.Rugby Club Slovan Bratislava > Prehru zatienila bojovnosť: Havířov – Slovan 55:0 (19:0)

Prehru zatienila bojovnosť: Havířov – Slovan 55:0 (19:0)

24.10.2013

V šiestom kole 1.českej ligy podľahli rugbysti bratislavského Slovana na ihrisku súpera z Havířova pomerom 55:0 po polčase 19:0 v prospech domácich, ale hanbu si určite neurobili!

Aj napriek nepriaznivému vývoju zápasu nezložili hráči z Bratislavy zbrane a do záverečného hvizdu hlavného rozhodcu Bednaříka predvádzali pekné bojovné rugby, čo neostalo bez povšimnutia domácich divákov, ktorí odmenili bratislavský celok po konci zápasu mohutným potleskom. Ďalším pozitívom zápasu bol fakt, že v druhom polčase prestriedali belasí kompletne celú lavičku a príležitosť predviesť svoje schopnosti a nazbierať cenné skúsenosti proti kvalitnému súperovi dostali aj hráči, ktorí v minulých zápasoch túto možnosť dostávali len sporadicky. A tu treba zdôrazniť, že striedajúci hráči využili príležitosť a svoju úlohu na ihrisku splnili do bodky, za čo im bezpochyby prináležala časť potlesku domácich divákov, ale aj spoluhráčov.