Jste zde: Domácí stránka |
1.Rugby Club Slovan Bratislava > Honza Mandičák na Super Beach Rugby Cupu

Honza Mandičák na Super Beach Rugby Cupu

19.1.2008 Lignano 2008

Honza Mandičák na Super Beach Rugby Cupu

Nový ročník Lignano Super Beach Rugby Cupu vypsán! Cheeky Strikers budou znovu u toho.

Už osmý ročník turnaje v plážovém kontaktním ragby Lignano Super Beach Rugby Cup otevřel oficiálně své brány všem kandidátům o titul. Od pondělka je možno se hlásit na termín 19. - 20. 7. 2008 a jako každý rok se píše: "maximální počet účastníků je 12. Obhájce titulu má právo automatické účasti, jinak jsou týmy vybírány dle jejich výkonů na europa.beach.rugby.tour, výkonů na minulém ročníku Lignano Beach Rugby Cup a v jejich domácích soutěžích. Z každé země se může zůčastnit vždy jen jedno mužstvo."

Připomeňme si, že Cheeky Strikers se do Lignana budou letos chystat už po čtvrté v řadě, poprvé na plážích našli bronz, podruhé 6. místo a minulý rok po vítězství v základní skupině skončili nakonec 4tí.

Konkurence každým rokem roste, připravuje se projekt europa - beach rugby tour, turnajů hraných podle sjednocených pravidel. Vzhledem k pověsti, kterou si Strikers získali, by už neměl být problém poskládat potřebných 12 hráčů do sestavy. Z předešlých 3 ročníků se nabízejí: Jan Rudolf, Pavel Hodan, Václav Pešír, Michal Schlanger, Jaroslav Stříbrný, Tomáš Holovský, Jaroslav Bílý, Václav Prokeš, Martin Veselý, Petr Šmejkal, Jan Mandičák, Petr Okleštěk, Ondřej Nosák nebo třeba Jaroslav Voráč.

Převzato z http://petrovice.rugby.cz/