Jste zde: Domácí stránka |
1.Rugby Club Slovan Bratislava > Do poločasu jsme drželi krok

Do poločasu jsme drželi krok

8.10.2006 RC Slovan Bratislava - KARC 0 : 43 (0:17)

Slovan odehrál již čtvrtý zápas v maďarské extralize, kdy tentokrát nestačil na ragbisty z Kecskemetu (KARC) - loňský finalista maďarské extraligy. První půle nezačala vůbec špatně, hrálo se mezi dvaadvacítkami, ale postupně soupeř útočil a Slovan se spíše bránil.

V 17´ po trestném kopu hráčů KARC po třetí fázi, kdy soupeř rozbil obranu Slovanu pokládají Maďaři svoji první pětku v utkání.

Ve 27´z našeho vlastního autu, po chybě vhazujícího (spíše špatná souhra vhazujícího a skokana) snadno KARC získává míč a tentokrát ho donesl až pod háčko, kde k 5 bodům po položení přidávají i 2 body z kopu po pětce. Slovan se burcoval, ale spousta nepřesností a vlastních chyb nás držela spíše na vlastní polovině, soupeři stačilo jen čekat na další chyby v rozehrávce a účelně atakovat spojky (mlýnovka a útokovka). Ve 39´ po stejné chybě v autu znovu KARC pokládá pětku.

Půle skončila 17:0, což nebyl špatný výsledek. Ve druhé půlce se hrálo zase mezi dvaadvacítkami, ale ve 49´ maďaři dotlačili míč opět do pětkoviště a s následného výkopu udělali chybu hráči v útoku a za 2 minuty Slovan dostal další body i s prokopy.

Různě jsme taky prostřídali, abychom dostali všechny hráče do hry, čímž nám odešli tlaky v mlýnech a celková souhra mužstva. Celkově byly špatné kopy ze hry, které většinou směřovali do náruče zadáka, který si uměl šikovně naběhnout do útočné formace KARCu. Poslední dvě pětky padly v 65´ a v 80´, kdy míč byl v útoku a asi 3 hráči nesložili. Za zmínku jistě stojí, že 3 hráči hráli svůj první zápas.